Fellne 195 /50R15

Shitet nga: golf 13 Jan 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 195 /50R15 ngjendje shum.te mir qmimi 160 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim