Fellne 195.50.R15

Shitet nga: Leotrim 08 Sht 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne ne gjendje te rregullte Nuk jon te dredhta Jon 4 vrima.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim