Fellne 20 coll

Shitet nga: Genti 19 Mar 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma t veres 20 coll boj edhe drrim etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim