Fellne O.Z 17 Coll Per Golf.4.WV.Bora.Audi.Pollo

Shitet nga: Arber Sot 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 25 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

680 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 coll me gjendje shum t mir pa as nej defekt O.Z RACING SUPERLEGERA per Golf.4.VW.Bora.Pollo per me shum Viber +383 49 70 77 97
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim