Fellne Pacifik

Shitet nga: Fikret 10 Maj 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Pacifik per Golf 4 - Bora janë shum të ruajtura dhe gomat shum të mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim