Fellne barracuda 15'

Shitet nga: A.Z 05 Pri 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   160 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne barracuda
Profili 195,50,15
Ne gjendje shumë të mirë
Nuk dridhin
Cmini pak i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim