Fellne dhe Goma

Shitet nga: Fellne 26 Mar 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
uuuu SSHHIIITTTEENN !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim