Fellne edhe guma treja

Shitet nga: lul kosumi 06 Jan 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me guma te reja dimni me mim shum volitshum, fellnet jan 17 per mashum iformata kontakto ne nr 045696131. qmimi me marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim