Fellne ford

Shitet nga: fatmir 10 Pri 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per ford me tri goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim