Fellne golf 4

Shitet nga: Flamur 30 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

279 EUR   350 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet santamonika 17 per golf 4 me
Goma te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim