Fellne me Goma 16she

Shitet nga: Driton 24 Mar 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma per Audi a3 a4 a6 te sapo ardhura nga gjermani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim