Fellne me gjith goma per dimer per BMW 17,55,245

Shitet nga: Nazi 01 Jan 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan origjinal te Bmw fellnet jon pothuajse te reja me gjith goma.te firmes simperint
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim