Fellne me goma

Shitet nga: enver 14 Mar 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes felgat me goma t reja me 5 bulona wolsvagen mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim