Fellne me goma 175/80/R14

Shitet nga: Dalip 09 Jan 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma qmimi 150 i diskutueshem.
Gomat jan ne gjendje te mir, me 5 vrima.
175/80/R14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim