Fellne me goma per bmw 195 65 15

Shitet nga: besnik 05 Qer 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat komplet me fellne jon 195 65 15 gomat jon te reja ma shum info 044739636
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim