Fellne me goma te dimrit R15

Shitet nga: Driton 19 Tet 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
audi a4 , passat , golf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim