Fellne me goma

Shitet nga: fatmir 15 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne megoma per bmw jan te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim