Fellne me guma 215 /65 /R / 16

Shitet nga: Arsimi 18 Pri 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet me goma jan215/65/R/16 dy goma jen treja dy jan pak te përdorta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim