Fellne pacific

Shitet nga: Flamur 26 Nën 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16 pacific per golf 4 ne gjendje shum te mire pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim