Fellne per Audi S-Line 18 coll ORIGJINAL

Shitet nga: Arber Sot 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 23 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

630 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet me Goma 225 40 18 viti 2016 per Audi.A3.A4.A6 ne gjendje shum t mir origjianl per me shum Viber+383 49 70 77 97
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim