Fellne per Audi S-Line A3 A4 A6 18 coll ORIGJINAL

Shitet nga: Arber Sot 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir origjinal per Audi.A3.A4.A6 me goma 235 40 18 per me shum Viber +383 49 70 77 97
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim