Fellne per BMW 16coll me Goma Dimrit

Shitet nga: Fellne 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne per BMW 16coll me goma Dimiri te sa po ardhura nga gjermani bejn per Bmw e46,e90 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim