Fellne per BMW

Shitet nga: Kabil 28 Mar 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet per BMW me 5 Bulona me Goma te reja te Veres.
Gomat jan 15-she
Per detaje te tjera munde te na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim