Fellne per Bmw

Shitet nga: Valdet 29 Jan 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per Bmw E36 17coll me goma te verse
Qmimi aipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim