Fellne per Golf.5.6.7 GTI 18 coll

Shitet nga: Arber Sot 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 18 coll ne gjendje shum te mir me
goma te mira fellnet jan per golf.5.6.7.Passat.Touran per me shum Viber+383 49 70 77 97
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim