Fellne per Golf.6.7 R-Line Passat Audi Tauran

Shitet nga: Arber Sot 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 28 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir me goma per Golf.7 R-LINE Golf.5.6.Passat.Touran per me shum viber +383 49 70 77 97
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim