Fellne per Golf 7 GTI

Shitet nga: Arber Sot 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

580 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 coll ne gjendje shum t mir me goma t mira per golf.5.6.7.Passat.Touran.Audi per me shum Viber +383 49 70 77 97
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim