Fellne per Golf-Opel-Reno etj

Shitet nga: Fellne 29 Shk 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne krom 17 me goma dimri , viber +37745616497
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim