Fellne per Mercedes 15cll

Shitet nga: Bashkim 13 Mar 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet ja ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim