Fellne per Opel VW

Shitet nga: Opel 09 Pri 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   350 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Opel VW Reno etj fellne 17 krom/. Viber +37745616497 mundsi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim