Fellne per Renalut me goma te verese 205/55/16

Shitet nga: shpendi 11 Pri 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne jane origjinal te renaultit me goma te veres dhe shume te ruajtura ...
Tel. 049800762
Viber. +37745474753
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim