Fellne per audi

Shitet nga: Sh.bunjaku 28 Shk 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 me goma per audi a6 .pasat,bora .gollf 5 etj .fellnet jan shum te rujtne te ballansume nuk kan zhurum dhe jon te dredhume . Boj ndrrim me fellne 16 . Per ma shum na kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim