Fellne per bmw 17

Shitet nga: Petrit 19 Pri 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per bmw 17 m 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim