Fellne per bmw

Shitet nga: fatmir 30 Mar 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan shum te mira te ardhuna nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim