Fellne per ford

Shitet nga: fatmir 30 Mar 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per ford fokus me tri gom a kater fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim