Fellne per golf 4 nr 17

Shitet nga: Golf 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per golf 4. jan nr 17 Jan shum tr bukura. Po ashtu edhe te rujtura

Model i veqant i ketyre fellnev.
Fellnet jan per vetura sportive
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim