Fellne per golf 4 205/55/16

Shitet nga: Fellne 04 Shk 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per golf 4 205/55/16
Fellnet jan shum te mira me goma shum tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim