Fellne per golf 4 Polo

Shitet nga: Enliat 16 Gsh 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 per Golf 4 shume te mira me goma vec ni jav te perdorura , cmimi per fellne 250 euro pa goma, 400 me goma
Fellnet mundeni pi pa te Vullkanizeri Talla
Beje nderrim me fellne 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim