Fellne per golf 5 6 passat

Shitet nga: Albii 01 Mar 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet r15 shume tmira me guma te veres per ma shume kontaktoni ne ket nr 045601535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim