Fellne per golf golf 4

Shitet nga: Labinot 05 Shk 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per golf 4 special. Fellne 15 per golf 4.me goma te veres te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim