Fellne per gollf 2-3

Shitet nga: Buli 17 Shk 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   140 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per golf 2 dhe 3 me gjendje shum te Mir me goma shum te Mira te veres te gjitha njesoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim