Fellne

Shitet nga: Ardian 26 Pri 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet me goma . Fellnet jan 17 me goma te veres, jan ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim