Fellne

Shitet nga: Albion 11 Shk 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per golf 3 BBS jan shum te ruajtne
Jan te sapoardhura nga Italia
Profili i gomave 195 50 15
amdb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim