Fellne

Shitet nga: Florim 19 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne se bashku me goma, dimensioni 205, 55 ,16 , i mungojn vetem kapakat e shrafave, Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim