Fellne

Shitet nga: Samedi 31 Mar 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne te kromit R 19 te ardhura nga gjermania janë për veturat BMW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim