Fellne

Shitet nga: Lavdim 04 Dhj 04:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 195.50.15 shum te mira me 4 shtrafa 4guma te njojta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim