Fellne

Shitet nga: Ruzhdi 08 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per bmw 195 50 r15 gomat ne gjendje shum t mir per me shum info kontakto n tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim