Fellne

Shitet nga: Armend 22 Jan 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18-she jan shum te mira nuk jan te demtuara nuk gjujn gumat jan 2 te reja dy jan te perdorne fellnet jan per :

Audi
Passat
Bmw
Golf 5. 6 7

Qmimi i tyre eshte 200 euro kontakto ne tel 044-705-504 ose ne viber +37744569231
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim