Fellne

Shitet nga: CADI 09 Mar 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per VW Golf 4 - Bora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim