Fellne

Shitet nga: Lumi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me 10 bulona fellnet kan ardh nga zvicrra jon 19 profili 245/35 -19 dy goma ikan te mira dy nuk jon te mira bojn per gollf 5 6 mercedes bmw e60 e65 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim